Korábbi Képviselők

Ezen az oldalon hamarosan megtalálhatóak lesznek a korábbi BME GTK Hallgatói Képviselők.

 2020

Berta Roland Belső működésért felelős alelnök, Általános alelnök, Irodafelelős
Bódig Péter Szakkollégium és öntevékeny köri felelős
Boros Gergő EHK delegált
Gáll Zsófia Oktatási Bizottság vezető, Gólyatanács vezető
Korom Dorina Szociális referens, PR- és szponzor felelős
Kovács Kristóf Rendezvényfelelős
Madácsi Dorina Belső működésért felelős alelnök, Rendezvényszervező Csoport vezető
Merkei Dóra Elnök
Mráz Marcell Általános alelnök, EHK delegált, Emlékezetető vezető
Pecze Imre Levente Mentorgárda vezető, EHK delegált
Pusztay Botond Kollégiumi referens, Roller Club kapcsolattartó
Seres Viktória Sportfelelős
Stubán Dóra Kari Diákjóléti Bizottság vezető
Szabadi Lilla Külügyi referens, Kari lap-felelős
Szénási András Gazdasági referens, Instruktorgárda vezető


2019

Berta Roland Rendezvényfelelős
Boros Gergő EHK delegált
Gál Bernadett EHK delegált
Kasnyik Bence Mentorgárda vezető
Korom Dorina Rendezvényszervező Csoport vezető
Lesták Renáta PR- és tájékoztatási felelős, Jegyzőkönyvvezető, Szponzorfelelős
Makó Eszter Oktatási Bizottság vezető
Marsovszki Rebeka Sportfelelős, Szakkollégiumi kapcsolattartó
Merkei Dóra Elnök
Mráz Marcell Kollégiumi referens, EHK delegált
Nemes Lili Öntevékeny köri felelős, Kari lap- felelős
Pálinkás Balázs Külügyi referens
Réti Tamás Alelnök, Gazdasági referens
Stubán Dóra Kari Diákjóléti Bizottság vezető, Külső Szociális Bizottság delegált, Gólyatanács vezető
Weininger Fruzsina Belső kommunikációért felelős alelnök, Intsruktorgárda vezető


2018

Bernáth Gábor Rendezvényfelelős
Boros Gergő Sportfelelős
Gál Bernadett EHK delegált
Illés Attila Alelnök, Mentorgárda vezető
Lesták Renáta Rendezvényszervező Csoport vezető, PR- és tájékoztatási felelős
Makó Eszter Oktatási Bizottság vezető
Merkei Dóra Jegyzőkönyvvezető, Irodafelelős, Gólyatanács vezető
Mézes Mihály Öntevékeny köri felelős
Mráz Marcell EHK delegált, Kollégiumi referens
Nagy Benjámin EHK delegált
Nagy Réka Kari lap-felelős
Németh Dávid Instruktorgárda vezető
Oláh Liza Gazdasági referens
Réti Tamás Elnök
Weininger Fruzsina Kari Diákjóléti Bizottság vezető


2017

Belső Benita Oktatási Bizottság vezető
Bernáth Gábor Szponzor felelős
Berzy Dominika PR- és tájékoztatási felelős, Kari lap-felelős
Boros Gergő Öntevékeny köri felelős
Gácsig Gergő EHK delegált
Illés Attila Mentorgárda vezető
Kiss Ádám Gazdasági referens, Instruktorgárda vezető
Kontra Anna Kari lap-felelős, Öntevékeny köri felelős
Lakatos Fruzsina Rendezvényszervező Csoport vezető
Markovics Petra EHK delegált
Máthé Izabella Elnök
Mezey Mercedes Kari Diákjóléti Bizottség vezető, Irodafelelős
Mráz Márk EHK delegált, Kollégiumi referens
Nagy Benjámin Sportfelelős
Réti Tamás Képviselő
Sarkady Péter Pál Rendezvényfelelős
Szabó Gábor Alelnök, Jegyzőkönyvvezető

 

2007

Bohák András EHK delegált
Heizer Anita Mentorgárda vezető                                        
Kappéter Anna
Kiss Bálint
Kőhalmi Balázs
Lövei Levente
Major Sándor
Orbán Balázs EHK delegált
Pallag Dániel
Rátóti János
Somlai Réka
Timár Zsolt
Ürögi Tamás  

 

2006 

Bohák András EHK delegált
Heizer Anita Mentorgárda vezető                                           
Kappéter Anna  
Kiss Bálint  
Kőhalmi Balázs
Lövei Levente  
Nagy Nóra Anna  
Orbán Balázs EHK delegált
Pallag Dániel  
Rátóti János  
Somlai Réka  
Timár Zsolt  
Ürögi Tamás  

 

2005-2006

Bohák András EHK delegált
Ditróy Gergely Mentorgárda vezető
Nagy Nóra Anna Iroda vezető, EHK delegált                               
Orbán Balázs EHK delegált

 

2004-2005

Érsok Eszter Katalin Kari Diákjóléti Bizottság elnök                                       
Györkös László EHK delegált
Márton Ervin EHK delegált
Nagy Nóra Anna
Pápai Flórián Elnök

 

2003-2004

Bohák András
Ditróy Gergely Mentorgárda vezető
Érsok Eszter Katalin Kari Diákjóléti Bizottság elnök                                    
Györkös László EHK delegált
Jónás Klára
Kiss Bálint
Márton Ervin EHK delegált
Ménesi József
Pápai Flórián
Rónai Tamás Elnök

 

2002-2003

Benkovics Péter  
Ditróy Gergely  
Érsok Eszter Katalin  
Györkös László EHK delegált                                                                    
Jobbágy Eszter  
Jónás Klára  
Kiss Bálint  
Kosztyó Ágnes  
Kovács László
Márton Ervin Elnök, EHK delegált
Ménesi József  
Rónai Tamás Kari Diákjóléti Bizottság elnök, Elnök
Takács Gábor  
Tímár Zsolt  
Várszegi Gergely  

 

2001-2002

Bóta Gábor Elnök, EHK delegált
Erős Bálint  
Györkös László EHK delegált                                                      
Kiss Bálint  
Kosztyó Ágnes  
Kovács László  
Márton Ervin  
Ménesi József
Rédey Soma  
Rónai Tamás Kari Diákjóléti Bizottság elnök
Várszegi Gergely  

 

2000-2001

Bóta Gábor EHK delegált                                                
Erős Bálint  
Fülesi Emőke  
Gellén Márta  
Györkös László  
Jobbágy Eszter  
Kocsis Frigyes Elnök
Kosztyó Ágnes
Rédey Soma  
Rónai Tamás Kari Diákjóléti Bizottság elnök
Solymos László EHK delegált

 

1999-2000

Bitay Balázs  
Bóta Gábor Elnök, EHK delegált                                  
Fülesi Emőke  
Gellén Márta  
Györkös László  
Kocsis Frigyes  
Kosztyó Ágnes
Márkus Ágnes EHK delegált
Solymos László  

 

1998-1999

Adlovits Gabriella  
Bóta Gábor Elnök
Czövek Ildikó  
Csákány Melinda
Dénesfalvy Ágnes  
Egerszegi Krisztián  
Elmer Katalin EHK delegált                                                             
László Adrienn EHK delegált
Márkus Ágnes